právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

DANCE SENSATION 2017

24. 07. 2017 - 10:27 | Captain Jack, Holki, Marek Berger, Lukáš Kobza a další! 22. září 2017 olomoucký S Klub! Párty, která tě roztančí!

Olomoucký S Klub se otřese v základech!
Dance Sensation přiveze formace
Captain Jack i legendární Holki!

Jako na parketu těch nejlepších diskoték 90. let a přelomu milénia – přesně tak se budete cítit i na letošním ročníku Dance Sensation, který proběhne 22. září v prostorách S Klubu. A speciální hosté, kteří za námi do Olomouce přijedou, vás zaručeně dostanou!


Dance Sensaiton
22. 9. 2017, 20:00
Olomouc, S Klub


“Na jedinečnou taneční párty se svými eurodance hity dorazí známé duo Captain Jack a těšit se můžete na ty největší pecky nejen z jejich alba 90´s Mega party. Kromě toho budete mít šanci naživo vidět a slyšet i populární dívčí skupinu Holki a zavzpomínat na jejich megahity Jsi senzační nebo Už mi nevolej,” láká na vystoupení oblíbených hudebních hvězd ředitel pořádající agentury Forsberg Marek Berger.


Chceš vstupenky pro sebe a přátelé? Tady jsou.

 
Fenomenální devadesátková párty však koncerty skupin Captain Jack a Holki ani zdaleka nekončí. Vaše vzpomínky na 90. léta oživí tím nejlepším hudebním výběrem také exkluzivní Dj´s – mezi nimi např. Lukáš Kobza a Marek Berger z Radia Haná se songy, na kterých jsme vyrůstali. Nejen díky tomu slibuje Dance Sensation skvělou zábavu plnou tance po celý večer i noc a to si zkrátka nesmíte nechat ujít!
 

Máme s tebou počítat? 
Přidej se k události na Facebooku zde 
a sdílej ji všem.


Vstupenky na www.ticketstream.cz, s jejich nákupem však neváhejte – za výhodnou cenu 390 Kč je k dispozici pouze limitovaná edice!

 

Rozdýcháš tohle naživo? Už brzy!

     

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství