právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

SOUTĚŽ: Fotománie pokračuje

17. 04. 2017 - 10:00 | Sdílejte své fotky a připravte se na hromady zážitků!Přidejte svou fotku a vyhrávejte vstupenky na 

nej akce a dokonalé zážitky!

Naši fotománii jste si během uplynulých měsíců oblíbili
a my pokračujeme v rozdávání dárků, vstupenek a parádních zážitků

 

1) Foťte
2) Fotky Sdílejte na Facebook nebo Instagram 
3) Do komentáře k fotce přidejte #radiohana
4) Nalaďte si Radio Haná každé odpoledne a vyhrávejte!

Podívejte se kolem sebe. Stále je co fotit, nemyslíte? Atmosféru v práci, pohodu na výletě, klídek na zahradě, rozdováděné děti, vydařený oběd, domácího mazlíčka, romantickou večeři nebo rozjetou párty ve městě nebo u vás doma. Vyfoťte své zážitky, nasdílejte je na Facebook nebo Instagram s hashtagem #radiohana a vyhrávejte! Každé odpoledne v našem vysílání děláme radost jednomu z vás. Ve hře jsou vstupenky na parádní akce i nezapomenutelné zážitky. Připravte si své chytré telefony, foťte, sdílejte a vyhrávejte.

 

Co je hashtag?

Ještě jste o něm neslyšeli? Je to jednoduchá i praktická vychytávka a slouží ke třídění fotek. Hashtagy na síti pomáhají s řazením příspěvků, které se pak velmi jednoduše dohledají. Jakmile např. 1000 lidí (kteří se vůbec nemusí znát) přidá na sociální síť svou letní fotku a do komentáře vepíší hashtag #radiohana. Tak se pomocí hashtagu dají dohledat všechny další fotky se stejným hashtagem! 

Můžu soutěžit i jinak než přes Facebook a Instagram?

Ano, i na to myslíme! Fotky posílejte emailem na studio@radiohana.cz
 

Pozor, vyletí ptáček! 

Ozvěte se nám

585 22 55 88
585 22 55 88 dopravní zpravodajství