právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY

SOUTĚŽ: Fotománie pokračuje

20. 09. 2016 - 10:00 | Sdílejte své fotky a připravte se na hromady zážitků!

Přidejte svou fotku a vyhrávejte vstupenky na 

nej akce a dokonalé zážitky!

Musíme vám něco říct. Jsme nadšeni z naší Letní fotománie. Oblíbili jste si ji opravdu hodně a poctivě posílali fotky z výletů, z dovolené, práce nebo brigády! Radio Haná bylo stále s vámi a proto jsme ři řekli, že jednoduše musíme pokračovat dál. Focení i sdílení snímků vás baví. Fotky posíláte originální i upravené v nejrůznějších filtrech a my je ukážeme ostatním! Jsme jedna rodina, sdílíme spolu zážitky a odměňujeme vás perfektními cenami!

1) Udělejte fotku
2) Sdílejte ji na Facebook nebo Instagram 
3) Do komentáře přidejte  #radiohana
4) Nalaďte si Radio Haná a vyhrávejte!

Podívejte se kolem sebe. Stále je co fotit, nemyslíte? Atmosféru v práci, pohodu na výletě, klídek na zahradě, rozdováděné děti, vydařený oběd, domácího mazlíčka, romantickou večeři nebo rozjetou párty ve městě nebo u vás doma. Vyfoťte své zážitky, nasdílejte je na Facebook nebo Instagram s hashtagem #radiohana a vyhrávejte! Každé odpoledne v našem vysílání děláme radost jednomu z vás. Ve hře jsou vstupenky na parádní akce i nezapomenutelné zážitky. Připravte si své chytré telefony, foťte, sdílejte a vyhrávejte.

 

Co je hashtag?

Ještě jste o něm neslyšeli? Je to jednoduchá i praktická vychytávka a slouží ke třídění fotek. Hashtagy na síti pomáhají s řazením příspěvků, které se pak velmi jednoduše dohledají. Jakmile např. 1000 lidí (kteří se vůbec nemusí znát) přidá na sociální síť svou letní fotku a do komentáře vepíší hashtag #radiohana. Tak se pomocí hashtagu dají dohledat všechny další fotky se stejným hashtagem! 

Můžu soutěžit i jinak než přes Facebook a Instagram?

Ano, i na to myslíme! Své fotky posílejte přes chytrou aplikaci Viber (777 742 627) nebo napište email na studio@radiohana.cz
 

Pozor, vyletí ptáček! 

aktuality z Olomouce a okolí. Drbejte s námi!

Partneři Rádia HANÁ

Ozvěte se nám

585 22 55 88
800 13 12 13 dopravní zpravodajství ZDARMA