právě hraje
PSLOUCHEJ
ŽIVĚ
HANÁPLAY SKYROCKPLAY
 
 

AKCE: Katapult v Náměšti

15. 06. 2017 - 10:53 | Jen hlupák by váhal! Zabušíme na život s Katapultem!

Katapult
2. 7. 2017 
Náměšť na Hané

Tohle bude nezapomenutelný zážitek pro každého srdcového rockera. Více jak tři hodiny poctivého hoblování legendy českého rocku Oldy Říhy a jeho Kaťáků, to je unikátní koncert - KLADIVO NA ŽIVOT. 2. července spolu v Náměšti na Hané na Olomoucku zavzpomínáme na 42 letou kariéru kapely Katapult.

Vstupenky pro vás ZDE


Uslyšíme a zahulákáme si přes 30 prověřených pecek, mezi kterými nebudou chybět Hlupák váhá, Až, Někdy příště a další. Koncert KLADIVO NA ŽIVOT je navíc parádní příležitost, jak dát nadýchnout rockové atmosféry našim mlaďochům, protože děcka do 12 let mají vstup zadarmo,” přibližuje koncert Kaťáků za pořadatele ředitel agentury Forsberg Marek Berger.

Koncert Katapultu KLADIVO NA ŽIVOT vás dostane jedinečnou atmosférou. Kapela zahraje na dvou scénách na jednom jevišti a z repráků uslyšíme oblíbené pecky v aranžmá dobového zvuku. Kapela navíc zazáří ve vymakaném scénickém nasvícení. Koncert Katapultu KLADIVO NA ŽIVOT je zároveň podporou nové stejnojmenné desky a videoklipu, který zrovna kapela pouští do světa.
 

Ozvěte se nám

585 22 55 88
800 13 12 13 dopravní zpravodajství ZDARMA